A e keni ditur se çka janë mes vete Dini i “Familjes Moderne” dhe kryetari i Kuvendit të Maqedonisë

0
170

Talat Xhaferi ia këput krytë Dibran Tahirit.

Kryetari i zgjedhur i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi ngjan shumë më aktorin kosovar, Dibran Tahiri

Aktori kosovar i njohur, Dibran Tahiri, së voni, identifikohet me serialin “Familja Moderne” ndërkohë Xhaferi është ish-ushtarak dhe politikan i njohur në skenën politike të Maqedonisë.

Tashmë në rrjetet sociale janë shfaqur fotografi të Tahirit dhe Xhaferit ku vërehet ngjashmëria e madhe ndërmjet tyre ose siç thuhet në popull që të dy “ia kanë këputur krytë njëri –tjetrit”.

Në fakt ata nuk janë asgjë ndërmjet vete, mirëpo ngjashmëria është mjaft e madhe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here