cima4

Godet Kallashi :”Ky deputet mi ka lanë 20.000 euro bakshish për një natë?”

Donjeta Kosumi e njohur për publikun si KaIIashi është njëra nder femrat më të komentura në Kosovë, ajo njihet për…

6 hours ago

Urime na qoftë Isa Mustafa President koalicioni ‘Fitues’ mes LDK-së dhe PDK-së nga data..?

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli në një konferencë për media ka folur për heqjen e vijave të…

8 hours ago

Ju kujtohet Adnani që pinte 70 çaja në ditë, E pabesueshme se çfarë ka ndodhur me të!

Adnan Ademi nga Vushtrria u bë i njohur në Kosovë shkaku i një interviste të dhënë për Gazetën Express. Intervista…

9 hours ago

Lajm Tragjik , Ka humbur jeten ky person i Njohur i LDK-së (VIDEO)

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka dërguar telegram ngushëllimi për ndarjen nga jeta të veprimtarit të LDK-së, Ukë Kalludra.Mustafa ka…

10 hours ago

Lajm shume shume i keq na Vjen nga QKUK-ja tash (VIDEO)

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar…

12 hours ago

Parashikim i frikshëm ky dimër do të jetë ndryshe nga të tjerët, ja detaje

Shërbimi meteorologjik AccuWeather ka publikuar një parashikim të madh sezonal për Europën. Në fillim të parashikimit, ata shkruajnë se vendet…

13 hours ago

LAJMI I FUNDIT: Bëhet i “gjallë” Albin Kurti: Zgjedhjet janë të domosdoshme nga data..!

Ish-kryeministri Albin Kurti, pas një kohe ka shpërndarë një status në Facebook e në të cilën, ka bërë të ditur…

15 hours ago

LAJMI I FUNDIT: Fejohet Nora Istrefi?!

Ajo po duket e lumtur dhe më e bukur se ansjëherë më parë. Nora Istrefi, edhe ngjarjen e fundit në…

17 hours ago

Khabib fsheh gruan e tij që shumë vite, por kjo është fotoja e vetme e saj

Legjenda e UFC-së, Khabib Nurmagomedov është pensionuar nga UFC në stilin e kampionit. Të shtunën mbrëma ai arriti fitoren e…

18 hours ago

Lori në veshje nusërie tradicionale të Rugovës, lë ‘pa mend’ me pamjen

Loreta Kacka është këngëtarja e njohur nga Shqipëria që për publikun është e njohur me emrin artistik Lori. Këngët e…

1 day ago