Befason Egzona, në këtë gjendje e ka publikuar veten!

0
195

Befason Egzona, në këtë gjendje e ka publikuar veten Egzona Muqiqi është tani një emër tejet i njohur për publikun kosovar. Ajo dhe Albatyrit Muqiqi tani janë të martuar dhe kanë tre fëmijë. Atë e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta private dhe profesionale. Sot, ajo ka publikuar një foto nga puna ku shfaqet me një pamje mjaft interesante,shtyp re,klamn dhe shikoje pamjen e plotë dhe duke klikuar ne hapesiren me poshte ju shfaqen gjitha .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here