Befason Learta, shikoni në çfarë gjendje e ka lënë djalin

0
423

Learta është ndër personazhet me te perfolura në mediat rozë.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit,Tashmë ajo njihet edhe me dyqanin e saj të fustaneve të quajtur “Mia Matin”.

Këtë kohë Learta po qëndron në pushime dhe nga atje nuk po heziton të jetë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se e ka lënë Matinin të fle nën rrezet e diellit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here