Befason Teuta Krasniqi: Blero e din mirë Tara e kujt është, Ai duhet të..

0
371

Më në fund e vërteta e ndarjes doli në shesh, pas shumë shmangieve që për rrethana dhe arsye të ndryshme çifti ngurronte të fliste, Blero dhe Teuta Krasniqi janë zyrtarisht të divorcuar. Si do të rrjedhin gjërat më tutje nuk dihet, ndërkohë që vajza do të jetojë me nënën. Këngëtari rrëfehet për “Klan Kosova”. Por edhe jeta private hulumtohet dhe përflitet, nuk kam ç’bëj ja dhe vidjeo shtype rekl,am n’diqni pamjet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here