”Çartet Ramush Haradinaj, Njerëz si Vjosa e Albini nuk i pranoj as në….”

0
248

Çartet Ramush Haradinaj, Njerëz si Vjosa e Albini nuk i pranoj as në….”Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka thënë se nuk e ka në plan për të pirë kafe me Albin Kurtin dhe Vjosa Osmanin, shkruan Periskopi. “Nuk kam pirë pas zgjedhjeve. Në fakt me Vjosën nuk kam pasur shumë komunikim. Në raste të caktuar po, por jo shumë. Albinin e njoh nga koha e opozitë bërjes. Nuk jam kundër të pi kafe, por nuk e kam në plan me p’oshtë n’diqni videjon:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here