Kadri dogani flet për Halil Kastratin: thot mu ba edhe 800 Halila sujn me...

Kadri dogani flet për Halil Kastratin: thot mu ba edhe 800 Halila sujn me ba sa kum ba unë per Kosovë Kadri thot qe...

Pasi ta lexoni këtë lajm, do të hani vetëm Pasul. Ja çfarë i bën...

Fasulet janë shumë popullore në shumë kultura dhe janë ushqim bazë në kuzhinën meksikane, braziliane, kubane dhe atë domenikane. U prezantuan në Evropë në...

Abazi: Mbulesa nuk është e jona, nuk jem Arab duhet të hecim kah Amerika...

Abazi: Mbulesa nuk është e jona, nuk jem Arab duhet të hecim kah Amerika e ta bejm një..!? “Nëse kundërshtarët fetarë me trurin e tyre...

Kjo është vajza shqiptare që parashikon të ardhmën!

VIDEO Është një përshkrim i vetes dhe parashikim i së ardhmes, bazuar në pozicionet e planetëve në momentin e lindjes suaj.Nga ekspertët e kësaj...

Ushtrimi që po habit të gjithë, gjeni përgjigjen e saktë!!

Ushtrimi është ky: 8 ÷ 2 (2 + 2). Por cila është përgjigja e saktë e këtij ushtrimi që është bërë viral në internet?...

Naim Abazi: Punë ka sa të duash, po rinia po kanë qef me nejt...

Këngëtari i njohur i Kosovës, Naim Abazi mendon se në Kosovë ka punë sa të duash, mirëpo janë rinia që nuk e dëshirojnë punën,...

U Martuan Vitin Që Shkoi, Shqiptarja dhe Xhamajkani Bëhen Prindër Për Herë Të Parë!

Arjola nga Tirana dhe Obie nga Xhamajka u bënë të njohur për publikun shqiptar kur morën pjesë tek “Lu fta e nuseve”.Edhe pse jo...

Kjo është studentja 22 vjeçe nga Deçani që menaxhon fermën me 30 viça e...

Ndryshe nga moshataret e saj, Egzona Lahaj, 22 vjeçe, në të njëjtën kohë studion dhe menaxhon një fermë relativisht të madhe me viça e...

Motrat binjake martohen me vëllezërit binjakë, shikoni reagimin e dasmorëve (Video)

Nuset Daria dhe Maria kanë ndërruar unazat me vëllezërit Konstantin dhe Rostislav, në një kishë në qytetin Zhukov në pjesën perëndimore të Rusisë. “Kur u...

Ky veprim matematikor po tërbon gjithë web-in! A jeni në gjendje ta zgjidhni ju?

Ky veprim matematikor po tërbon gjithë web-in! A jeni në gjendje ta zgjidhni? Përgjjigjet që zakonisht japin komentuesit në këtë quiz, i cili për të...
- Advertisement -

Latest article

Molliqaj thotë se Albin Kurti po e rrëzon veten sepse dëshiron ose pushtet absolut...

Kryetari i PSD’së, Dardan Molliqaj, ka reaguar pas shkarkimit të ministrit të Punëve të Brendshme të Kosovës, Agim Veliu, nga kryeministri, Albin Kurti. Në një...

Mustafa: Veprimet e Kurtit çojnë në prishje të koalicionit, Se ai po lypke me...

Kryetari i LDK-së Isa Mustafa ka reaguar rreth shkarkimit të Ministrit Veliu nga kryeministri Albin Kurti. Përmes një postimi në Facebook, Mustafa e ka quajtur...

Ekskluzive: LDK-ja drejt tërheqjes nga Qeveria pas shkarkimit të Veliut, LDK-ja kërkon mocion...

Burime të Gaztës Insajderi nga Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) ka thënë se pritet mocion votëbesimi për qeverinë Kurti dhe shkarkim të qeverisë. Në LDK...