LAJMI I FUNDIT:Kush pret mysafirë për Bajram d’ënohet me 2500 euro!?

Përmes një postimi në “Facebook”, Arifi ka njoftuar për ma sat dra stike që janë marrë në Emiratet e Bashkuara, për ata që shkojnë...

Ja përse duhet të hani shalqi përditë/ Ju shëron nga këto sëmundje te renda!

Shëndeti i zemrës Shalqini është i pasur me aminoacide të cilat ulin tensionin e gjak ut.Shëndeti i zemrës përmirësohet edhe nga antioksidantët, të cilët...

Qka po n’dodh keshtu: Njerëzit kanë më shumë gjasa të infektohen në shtëpi se...

Studiuesit koreano-jugorë arritën në përfundimin se njerëzit kishin më shumë të ngjarë që të infektoheshin me COVID-19 brenda shtëpisë, se sa nga kontaktet jashtë...

Njihuni me mollën e quajtur “Diamant të zi”, një copë kushton 6 euro e...

Mollët kanë zakonisht ngjyrë të kuqe, të gjelbër dhe të verdhë por ka edhe me tre ngjyrat e kombinuara, megjithatë ato mund të kenë...

Prekese: Sot u bëra nene pas 10 viteve martes, jam Nene e Trinjakëve, kush...

Në maternitetin e Librazhdit një nënë 32-vjeçare ka lindur trinjakë. Por për t’i sjellë në jetë tre fëmijët, ajo ka kryer dy operacione të...

Zgjidh një lule dhe zbulo moshën kur do martohesh, rezultati është i vërtetë dhe...

Nëse jeni kuriozë të dini se kur do të martohen, në cilën moshë, ky test i thjeshtë do t’ju japë një përgjigje interesante Lule n.1:...

Historia e 2 ujqërve. Do t’ju marrë më pak se 1 min kohë, por...

“Kur prindërit të ndahen nga kjo jetë, asgjë nuk do të jetë më si më parë”, shkrimi që ka përlotur miliona njerëz Historia e 2...

Une quhem Lola dhe sot kam ditelindjen dhe beje 30 vjeq.Komento “Urime Ditelindja, allahu...

Une quhem Lola dhe sot kam ditelindjen dhe beje 30 vjeq.Komento “Urime Ditelindja, allahu te ndihmofte” (Video) Une qohem Lola dhe sot kam ditelindjen dhe...

Sot u bera nënë pas 10 viteve martesë. Jam nënë e trenjakeve, kush me...

Sot u bera nënë pas 10 viteve martesë. Jam nënë e trenjakeve, kush me uron i dhënte Zoti ate qe i mungon . Sot u...

Kadri dogani flet për Halil Kastratin: thot mu ba edhe 800 Halila sujn me...

Kadri dogani flet për Halil Kastratin: thot mu ba edhe 800 Halila sujn me ba sa kum ba unë per Kosovë Kadri thot qe...
- Advertisement -

Latest article

Pas disa orësh ndryshon gjithçka, ja çfarë parashikohet të ‘vijë’ Ne Kosove

Pas disa orësh ndryshon gjithçka, ja çfarë parashikohet të ‘vijë’ në ShqipëriTeksa diten e shtunë moti ishte i kthjellët me vranësira në zhvillim, kryesisht...

Ekskluzive: Vjosa Osmani me parti të re, Ja si do të quhet partia e...

Gazeta NewBorn, mëson se Osmani me disa figura tjera pritet që së shpejti ta formojë partinë e re e cila pritet të quhet Lëvizja...

LAJM I SHUMËPRITUR, bie numri i të prekurve me COVID 19 në Kosovë

Dritë në fund të tunelit po shihet në Kosovë. Numri i rasteve të infektuar me koronavirus dalngadalë po bien. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur...