Shikojini mirë 5 euroshet, ky lloj mund t’ju bëjë të pasur

Koleksionistët e parave kanë dhënë një lajm të mirë për të gjithë ata që përdorin monedhën euro. Ata bëjnë me dije se në treg ndodhte...

“Më ndihmoni”/ A duhet të dëgjojë nënën apo nusen kë të zgjedh?

“Më ndihmoni”/ A duhet të dëgjojë nënën apo nusen kë të zgjedh?Nuk gjeti kjo grua hapësirë për të xhelozuar vetëm se ndërmjet djalit dhe...

Sot u bera nënë pas 10 viteve martesë. Jam nënë e trenjakeve, kush me...

Sot u bera nënë pas 10 viteve martesë. Jam nënë e trenjakeve, kush me uron i dhënte Zoti ate qe i mungon . Sot u...

Populli në varferi por flenë mbi dukat: Ja fshatrat dhe qytetet në Kosovë që...

Kosova njihet për pasuritë e saj nëntokësore, e veçanërisht arin dhe argjendin. Kjo është një nga arsyet pse Serbia bën një luftë kaq të...

Mrekulli: Prindërit Nga Vitija, Që Mbetën Pa Të Vetmin Djalë, Bëhen Sërish Prindër dhe...

Mrekulli: Prindërit Nga Vitija, Që Mbetën Pa Të Vetmin Djalë, Bëhen Sërish Prindër dhe do... Prindërit e të ndjerit, Ilir Ukshini, që rreth dy vite...

Kjo është vajza shqiptare që parashikon të ardhmën!

VIDEO Është një përshkrim i vetes dhe parashikim i së ardhmes, bazuar në pozicionet e planetëve në momentin e lindjes suaj.Nga ekspertët e kësaj...

Vajza nga diaspora po e kërkon një bukurosh Kosovar, e ka parë te ETC-ja,...

Vajza nga diaspora po e kërkon një bukurosh Kosovar, e ka parë te ETC-ja, kush e njeh të më shkruaj në! Një vajzë kosovare nga...

Nuk Është lehtë të jesh nënë dhe të Punosh!

Nuk është lehtë të jesh mami dhe të punosh! Dhe kur pjesa më e madhe flejnë ti zgjohesh, vishesh bukur, grimohesh (fsheh fytyrën tënde të...

Une quhem Lola dhe sot kam ditelindjen dhe beje 30 vjeq.Komento “Urime Ditelindja, allahu...

Une quhem Lola dhe sot kam ditelindjen dhe beje 30 vjeq.Komento “Urime Ditelindja, allahu te ndihmofte” (Video) Une qohem Lola dhe sot kam ditelindjen dhe...

Lajme aspak i mira për ata që rrinë shumë duke folur në “Viber”

Me zhvillimin që po pëson teknologjia çdo ditë e më shumë, na duhet të ndeshemi me valët elektromagnetike, të cilat përbëjnë rreziqe nga më...
- Advertisement -

Latest article

Kështu po i rrinë Leartës veshjet tradicionale me bark të rrumbullakosur

Reja e famshme e Shyhrete Behlulit po bëhet nënë për herë të dytë. Këtë e ka konfirmuar vet Learta si dhe gjithë familjarët e shtëpisë...

Lajmi i Fundit: Ky shtet sapo hoqi vizat per Kosoven ,URIME??

Pas arritjes së marrëve shjes Kosovë-Serbi në Ëashignton, SHBA-ja do të heqë vizat për kosovarët që duan të udhëtojnë në Amerikë. Përmes programit “Visa Waiver”.Këtë...

LAJMI I FUNDIT: Dardan Molliqaj godet shum rëndë Albin Kurtin, nga neser do ju...

Shko Albin se kompleksi yt me historinë atje shërohet. Atje po e rishkruajnë historinë. Tregoju në Hagë se historia duhet të ndryshohet, sidomos aty ku...