Asnjëherë më nuk do ta hidhni lëvozhgën e bananes pasi ta keni lexuar këtë

Bananet janë një nga frutat më të shëndetshme tropikale të cilat përmbajnë tri sheqerna natyrore të shëndetshme- glukozë, fruktozë dhe saharozë, e shoqëruar me...

250 euro grami: Bima më e shtrenjtë në botë, gjindet edhe në Kosovë, ja...

250 euro grami: Bima më e shtrenjtë në botë, gjindet edhe në Kosovë, ja ku është...Lule shafrani, e cila vlerësohet si një prej erëzave...

Arsyeja pse ky djalë e priti 4 vjet të fejuarën do t’ju lërë pa...

Nëna dhe bashkëshorti i ardhshëm, Miraldi, i bënë Elsës një surprizë në studion e “Të Dielës Shqiptare”. Duke qenë shumë të lidhura bashkë, si zonja...

Arsyet e rëndësishme përse duhet të hash kos çdo ditë

Arsyet e rëndësishme përse duhet të hash kos çdo ditë Kosi është një nga ushqimet që nuk mungon kurrë në frigoriferin e një amvise shqiptare. Shumë...

LAJMI FUNDIT: Qeveria e Kosovës merr vendim, do te dënohen me gjobë 30 euro...

LAJMI FUNDIT: Qeveria e Kosovës merr vendim, do te dënohen me gjobë 30 euro ata qe nuk janë te martuar Qeveria e Kosovës merr vendim,...

Sapo u bëra NËNË Pas 15-viteve, Kush më uron Zoti i dhënte atë qe...

Sapo u bëra NËNË Pas 15-viteve, Kush më uron Zoti i dhënte atë qe i mungon… Jam nje grua por dua qe te mebetem anonim...

E mbajne te fshehur prej kohesh, ja cila eshte lidhja midis “Kan.cerit” dhe farave...

E mbajne te fshehur prej kohesh, ja cila eshte lidhja midis “Kan.cerit” dhe farave te molles Me shumë mundësi e keni dëgjuar shprehjen se me...

Mbi 400 euro në muaj për çdo fëmijë ja ku përfitojnë shumë shqiptarë!

Lëvizja e fundit e shtetit italian, shtet ku jetojnë me qindra mijëra shqiptar, eshte ajo e “karta e fëmijëve” me shumën prej 400 euro...

Mrekulli: Prindërit Nga Vitija, Që Mbetën Pa Të Vetmin Djalë, Bëhen Sërish Prindër dhe...

Mrekulli: Prindërit Nga Vitija, Që Mbetën Pa Të Vetmin Djalë, Bëhen Sërish Prindër dhe do... Prindërit e të ndjerit, Ilir Ukshini, që rreth dy vite...

Një lajm i mirë do ju ndryshojë jetën, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Astrologe Meri ka lajme të mira për disa nga shenjat e horoskopit. Për të mësuar më shumë lexoni parashikimin javor në vijim. Dashi Kjo eshte periudhe...
- Advertisement -

Latest article

Kështu po i rrinë Leartës veshjet tradicionale me bark të rrumbullakosur

Reja e famshme e Shyhrete Behlulit po bëhet nënë për herë të dytë. Këtë e ka konfirmuar vet Learta si dhe gjithë familjarët e shtëpisë...

Lajmi i Fundit: Ky shtet sapo hoqi vizat per Kosoven ,URIME??

Pas arritjes së marrëve shjes Kosovë-Serbi në Ëashignton, SHBA-ja do të heqë vizat për kosovarët që duan të udhëtojnë në Amerikë. Përmes programit “Visa Waiver”.Këtë...

LAJMI I FUNDIT: Dardan Molliqaj godet shum rëndë Albin Kurtin, nga neser do ju...

Shko Albin se kompleksi yt me historinë atje shërohet. Atje po e rishkruajnë historinë. Tregoju në Hagë se historia duhet të ndryshohet, sidomos aty ku...