Mbajeni Këtë Bimë Brenda Dhe Kurrë Minjtë S’do Të Futen Në Shtëpinë Tua

Minjtë janë alergjikë ndaj mentës. Prandaj menta është mjet natyral, efikas, jotoksik me aromë të këndshme në luftën kundër minjve.Njëra ndër mënyrat është që...

A e gjeni dot kush është më budallai ne foto?A e zbuloni dot?

Kush është më budallai ne foto? Zgjedhja juaj zbulon një pjesë të personalitetit tuajHidhini nje sy kesaj fotoje dhe mendoni pak. Kush nga keta...

Pas 18 vitesh jetese në pyll, ja çfarë ndodh me këtë grua. Eshte e...

Kur dëgjojme së pari se ka njerëz që jetojnë në pyll, duket absurde. Nuk ka qenie njerëzore që janë të gatshëm të jetojnë në...

Të gjithë e keni parë, por asnjëherë s’e keni menduar pse ekziston kjo vrimë...

Është e dobishme ta dini A keni pyetur ndonjëherë përse çdo lavaman ka hapje të vogël, përkatësisht një vrimë të vogël, nën rubinet? Ekzistojnë dy arsye...

Nuk Është lehtë të jesh nënë dhe të Punosh!

Nuk është lehtë të jesh mami dhe të punosh! Dhe kur pjesa më e madhe flejnë ti zgjohesh, vishesh bukur, grimohesh (fsheh fytyrën tënde të...

Prej sot, të gjithë ju do ta vendosni një patate në këpucën tuaj, arsyeja...

Ndodh që kur keni blerë këpucë të reja dhe kur ti merrni në shtëpi e vëreni se ato në të vërtetë janë pak të...

Astrologe Meri Shehu bën paralajmërimin më të keq për këtë shenjë: Do iu ktheht...

Astrologe Meri ka publikur horoskopin per shenjat, ku paralajmeron ndryshime. E Enjte dhe ne harten e qiellit do kemi kundershtimin e Asteroidit Dhimitra me asteroidin...

Bashkojini pëllëmbët dhe mësojeni sa fat keni në dashuri

Duart mund të tregojnë më shumë për fatin tuaj në dashuri. Në fakt “pronari” i duarve mund të mos na japë shumë informacione, por duart...

Shikojini mirë 5 euroshet, ky lloj mund t’ju bëjë të pasur

Koleksionistët e parave kanë dhënë një lajm të mirë për të gjithë ata që përdorin monedhën euro. Ata bëjnë me dije se në treg ndodhte...
- Advertisement -

Latest article

Nga nipi i Sami Lushtakut, këshilltarja e Haradinajt e deri tek “modelet” e Instagramit,...

Ministri i Punëve të Jashtme dhe Diasporës, z. Glauk Konjufca ka shkarkuar sot 14 konsujë që ishin emëruar në disa ambasada të Kosovës në...

Glauk Konjufca e emëron tezakun konsull në Mynih!?

Glauk Konjufca sot ka marrë dy vendime të rëndësishme. Vendimi i parë është shkarkimi i 12 konsujve të emëruar rishtazi. Vendimi tjetër i rëndësishëm është emërimi...

Ky lider i madh botror e uron Albin Kurtin për këtë që…!?

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti ka pranuar telegram urimi nga kryeministri i Mbretërisë së Bashkuar, Boris Johnson. Në letrën e urimit, Johnson ka...