Lajme

admin April 19, 2018

Rreth orëve të mbrëmjes një person i gjinisë mashkullore, rreth 70 vjet, është gjetur pa shenja jete në rrugën “Migjeni” në Prishtinë. Sipas zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi, policia dhe ekipi emergjent janë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin. “Policia është njoftuar pak para orës 20:00 për një trup të […]

admin February 7, 2018

Pamje te tmerrshme ato te publikuar nga Protothema, qe tregojne momentin kur turisti amerikan u sulmua nga shtetas serb teksa ishte ne nje lokal ne Zakynthos. Sipas medias greke, Bacary Henderson ndodhej në pushime në Greqi dhe shkoi në një lokal ku ishin shumica serbë, të cilët u ndien të provokuar nga gjuha e tij. […]