LAJM I SHUMËPRITUR, bie numri i të prekurve me COVID 19 në Kosovë

Dritë në fund të tunelit po shihet në Kosovë. Numri i rasteve të infektuar me koronavirus dalngadalë po bien. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur...

Naser Ramadani jep lajmin e madh: Viti i ri shkollor, fillon nëpër shkolla nga…!

Drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), Naser Ramadani ka thënë se viti i ri shkollor do të fillojë në shkolla....

Qeveria jep një lajm të mirë për punëtorët, sot realizohen disa pagesa

Ministria e Financave ka bërë të ditur se po vazhdon procesi për ekzekutimin e masave 7, 8 dhe 14 për përfituesit individë që do...

Bill Clinton: Kosova është krenaria ime dhe shtëpia ime, ‘Zoti e bekoft dhe do...

Bill Clinton: Kosova është KRENARIA ime dhe shtëpia ime, ‘Zoti bekoftë Shqipëtarët’Ish-presidenti amerikan Bill Clinton në 20 vjetorin e hyrjes së NATOS-s në Kosovë...

Hashim Thaçi: ‘Po jav jap Besën, nuk do të më dalë shpirti pa e...

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se do të provojë t’ia marrë Serbisë, komunat me shumicë shqiptare si Preshevën, Bujanocin e Medvegjën pa...

LAJM I MADH: Kosovarët pritet të lëvizin të lirë më këte datë! URIMEE...

Kosovarët pritet të lëvizin të lirë se shpejti, pasi gjatë këtij viti në udhëheqjen e Gjermanisë pritet heqja e vizave. Kështu kanë bërë të...

LAJMI FUNDIT: Aksídentohet djali i Presidentit Thaçi, kjo është gjendja e tij

Djali i Presidentit Hashim Thaçi, Endrit Thaçi, është aksídentuar sot në orët e hershme të mëngjesit në Prishtinë.Shneta ka mësuar nga burime të sigurta...

LAJMI I FUNDIT: Sot më shumë të shëruar, se sa pozitiv me COVID 19,

Brenda pak minutave, IKSHPK pritet të publikojë të dhënat me COVID 19 në 24 orët e fundit në vend. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur...

Pulat e Brazilit dalin pozitiv me COVID-19, ja detajet

Një mostër e krahëve të pulave të ngrira të importuara nga Brazili ka testuar pozitiv për koronavirusin e ri në qytetin jugor kinez të...

Lajm tragjik na vjen nga Kosova v des personi shume i njohur

Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm ka ndërruar jetë 41 vjeçari nga Istogu, Albert Rexhaj.Rexhaj ka ndërruar jetë në një nga spitalet...
- Advertisement -

Latest article

Pas disa orësh ndryshon gjithçka, ja çfarë parashikohet të ‘vijë’ Ne Kosove

Pas disa orësh ndryshon gjithçka, ja çfarë parashikohet të ‘vijë’ në ShqipëriTeksa diten e shtunë moti ishte i kthjellët me vranësira në zhvillim, kryesisht...

Ekskluzive: Vjosa Osmani me parti të re, Ja si do të quhet partia e...

Gazeta NewBorn, mëson se Osmani me disa figura tjera pritet që së shpejti ta formojë partinë e re e cila pritet të quhet Lëvizja...

LAJM I SHUMËPRITUR, bie numri i të prekurve me COVID 19 në Kosovë

Dritë në fund të tunelit po shihet në Kosovë. Numri i rasteve të infektuar me koronavirus dalngadalë po bien. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur...