LAJMI I FUNDIT: Dardan Molliqaj godet shum rëndë Albin Kurtin, nga neser do ju...

Shko Albin se kompleksi yt me historinë atje shërohet. Atje po e rishkruajnë historinë. Tregoju në Hagë se historia duhet të ndryshohet, sidomos aty ku...

Lajmi i Fundit na vjen nga Llausha e Geceve , ja cka ndodhi tash...

Ditën e sotme ishte Shaban Syla i cili i kërkoj falje publike Gani Gecit, pas disa akuzave të hedhura në drejtim të tij .E...

Eskkluzive: Lista e kandidatëve të AAK-së që kanë fituar votat për tu bërë deputetë

Eskkluzive: Lista e kandidatëve të AAK-së që kanë fituar votat për tu bërë deputetë Gazeta NewBorn, ka siguruar listën e kandidatëve të koalicionit AAK-PSD, të...

Lajm shokues vjen per LDK-ne nga dikush qe as qe e ka paramenduar!

Shume sondazhe te cilat po hapen ne rrjete sociale se a do deshironi qeveri te re me LDK-AAK-NISMA apo me Vetevendosjen, kane bere te...

Urime Kosovë! Në këtë datë 99% do te sigurohen vizat ja kush e zbuloi

Grenell për Express ka thënë se nisma e Europës e ka mbështetjen e plotë të SHBA-së dhe se është i lumtur teksa sheh europianët...

Hashim Thaçi: Vjen me një lajm të madh për gjithë qytetarët e Kosovës! URIMEE

Thaçi përmes një postimi në Facebook, u shpreh se Kosova është e bekuar me të rinjtë të cilët janë të përkushtuar ndaj shtetit. Presidenti tha...

Ky është babai i Albin Kurtit – Kaq shumë ngjajnë mes vete (Foto)

E kemi parë shpesh me gruan dhe të bijën e tij nëpër tubime e nëpër media, por a e dini kush është babai i...

Fatoni, djali hasret i nënës nga Prishtina ka nevojë urgjente per ndihmë

Fatoni, djali hasret i nënës nga Prishtina ka nevojë urgjente per ndihmë Dardania Press – Faton Tmava, 35-vjeçar nga Prishtina vuan nga një sëmundje e...

KY ESHTE ORARI I RI:Ministria e Shëndetësisë lëshon orarin ri të qarkullimit për tri...

Ministria e Shëndetësisë, ka bërë të ditur orarin e ri të qarkullimit me qëllim të parandalimit të përhapjes së COVID-19, prej datës 18.04 deri...

Ekskluzive: Vjosa Osmani me parti të re, Ja si do të quhet partia e...

Ekskluzive: Vjosa Osmani me parti të re, Ja si do të quhet partia e saj! Gazeta NewBorn, mëson se Osmani me disa figura tjera pritet...
- Advertisement -

Latest article

Kështu po i rrinë Leartës veshjet tradicionale me bark të rrumbullakosur

Reja e famshme e Shyhrete Behlulit po bëhet nënë për herë të dytë. Këtë e ka konfirmuar vet Learta si dhe gjithë familjarët e shtëpisë...

Lajmi i Fundit: Ky shtet sapo hoqi vizat per Kosoven ,URIME??

Pas arritjes së marrëve shjes Kosovë-Serbi në Ëashignton, SHBA-ja do të heqë vizat për kosovarët që duan të udhëtojnë në Amerikë. Përmes programit “Visa Waiver”.Këtë...

LAJMI I FUNDIT: Dardan Molliqaj godet shum rëndë Albin Kurtin, nga neser do ju...

Shko Albin se kompleksi yt me historinë atje shërohet. Atje po e rishkruajnë historinë. Tregoju në Hagë se historia duhet të ndryshohet, sidomos aty ku...