LAJMI FUNDIT: Ngjarje e rëndë në Prishtinë, Ja detajet!

Shaban Kremeni, zëvendës i shefit të ndërrimi, tha për Ekonomia Online se me të marr lajmin për zjarrin në këtë objekt, kanë dal në...

LAJMI I FUNDIT: OBSH-ja paralajmëron shpërthim të madh të coronavirusit në këtë shtet!

Deri më tash, kontinenti ka arritur të mos bëhet vatër e koronavirusit.Atje janë konfirmuar mbi 725,000 raste pozitive dhe rreth 15,000 viktima.Por, numri i...

Nuk do ta besoni se ku punon boksieri i famshëm Luan Krasniqi!

Luani ka l.uftuar si luan në ringje të mëdha, duke fituar titujt më të lakmuar.Luan Krasniqi mbetet interesant për publikun shqiptar dhe botëror. Jeta...

LAJMI I FUNDIT: Glauk Konjufca braktisin mbledhjen e VV-së , ja detajet!!

Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca, ka dalë nga mbledhja e kryesisë së kësaj partie. Ai nuk pranoi të prononcohet për media rreth detajeve...

Ngjyra e urines eshte shume e errte? Ja se cfare do te thote, pergjigjja...

Ngjyra e urines eshte shume e errte? Ja se cfare do te thote, pergjigjja nuk do t’iu pelqeje Ngjyra e urinës duhet të jetë në...

Çartët vëllai i Gani Gecit: Isa spiun , nuk bën koalicion me VV’në pa...

“O milet mos e lodhni ISEN. Pa i thënë Hashimi LDK-s nuk bën koalicion. Kosova po zbrazet e këta po bëjnë pazare e po...

IKSHPK: +187 raste të reja me COVID-19 e 103 të shëruar Ja nga cilat…!

Numri total i rasteve pozitive është 5.118 raste nga 28.640 persona të dyshimtë në virusin SARS-CoV-2, me gjithsej 108 raste të vdekjes të cilët...

Pulat e Brazilit dalin pozitiv me COVID-19, ja detajet

Një mostër e krahëve të pulave të ngrira të importuara nga Brazili ka testuar pozitiv për koronavirusin e ri në qytetin jugor kinez të...

Ky është i riu kosovar që humbi jetën në vendin e punës

Një i ri nga komuna e Deçanit, ka humbur jetën në mënyrë tragjike.Ai ka vdekur në vendin e tij të punës. Detaje për vdekjen...

Ky është i riu nga Deçani humb jetën në mënyrë tragjike

Azgon Selamanaj nga fshati Rastovic ka humbur jetën tragjikisht gjatë ditës së sotme në liqenin e Radoniqit.Kjo u bë e ditur nga deputetja e...
- Advertisement -

Latest article

Kështu po i rrinë Leartës veshjet tradicionale me bark të rrumbullakosur

Reja e famshme e Shyhrete Behlulit po bëhet nënë për herë të dytë. Këtë e ka konfirmuar vet Learta si dhe gjithë familjarët e shtëpisë...

Lajmi i Fundit: Ky shtet sapo hoqi vizat per Kosoven ,URIME??

Pas arritjes së marrëve shjes Kosovë-Serbi në Ëashignton, SHBA-ja do të heqë vizat për kosovarët që duan të udhëtojnë në Amerikë. Përmes programit “Visa Waiver”.Këtë...

LAJMI I FUNDIT: Dardan Molliqaj godet shum rëndë Albin Kurtin, nga neser do ju...

Shko Albin se kompleksi yt me historinë atje shërohet. Atje po e rishkruajnë historinë. Tregoju në Hagë se historia duhet të ndryshohet, sidomos aty ku...