Nusja në fotografi është ministre e Qeverisë së re të Kosovës! Do befasoheni!

Vlora Dumoshi u kthye në kohë për të treguar si u duk nuse.Ministrja nga radhët e LDK-së, Vlora Dumoshi, e ka publikuar një foto...

Pamje të rralla nga dita e martesës së Vjosa Osmanit! do befasoheni!

Vjosa Osmani është femra e parë në Kosovë që po kandidon për kryeministre të vendit në zgjedhjet e 6 tetorit. Ajo është nominuar nga LDK-ja,...

Nuk do ta besoni se çka i bën Adonisi Teutës në emision live

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan...

Çfarë ndodhi kështu me Ftyren e ‘Xhek Setrën’? Do befasoheni!

Është personazhi kryesor i serialit “Çka ka shpija”, aktori Naser Rafuna luan rolin e “Xhek Setres”. Aktori i shumë roleve komike, së fundi ka humbur...

Pas kaq kohësh, më në fund Roberti jep lajmin e madh përmes Instagramit të...

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha...

Bëhen bashkë vajzat e Lutfi Hazirit, do ja ndreqin diten më këtë pamje!

Vajzat e Lutfi Hazirit bëhen bashkë, s’ka më mirë se kaq.Vajzat e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri janë mjaft të komentuara.Kjo për shkak të...

Njomza e Shyhretes e këput belin vec për një foto, Nëse je i dobët...

Njomza Martinaj është vajza e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit. Por, në veçanti nga motrat tjera ajo nuk njihet veç për këtë. Edhe Njomza...

Ja momenti kur Nora Istrefi shpërthen në lot pas surprizës nga nëna e saj...

Edhe pse u divorcuan, prej disa kohësh tashmë, Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë ruajtur një raport miqësie, gjë të cilën e shohim rrallë,...

Learta ka shtuar shumë peshë, ky fustan zbulon gjithçka

Është ndër personazhet me të përfolura të show bizit shqiptar.Ajo si gjithmonë është aktive në rrjetet sociale, me postime nga të më ndryshmet. Learta sot...

Më këtë paraqitje Kallashi “çmend” fansat..!

Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi është një nga emrat më të përfolura të showbizit vendor e cila u bë e njohur si valltare...
- Advertisement -

Latest article

Molliqaj thotë se Albin Kurti po e rrëzon veten sepse dëshiron ose pushtet absolut...

Kryetari i PSD’së, Dardan Molliqaj, ka reaguar pas shkarkimit të ministrit të Punëve të Brendshme të Kosovës, Agim Veliu, nga kryeministri, Albin Kurti. Në një...

Mustafa: Veprimet e Kurtit çojnë në prishje të koalicionit, Se ai po lypke me...

Kryetari i LDK-së Isa Mustafa ka reaguar rreth shkarkimit të Ministrit Veliu nga kryeministri Albin Kurti. Përmes një postimi në Facebook, Mustafa e ka quajtur...

Ekskluzive: LDK-ja drejt tërheqjes nga Qeveria pas shkarkimit të Veliut, LDK-ja kërkon mocion...

Burime të Gaztës Insajderi nga Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) ka thënë se pritet mocion votëbesimi për qeverinë Kurti dhe shkarkim të qeverisë. Në LDK...