Çfarë ju ndodh nëse pini një gotë çaj mali para se të flini gjumë

Çfarë ju ndodh nëse pini një gotë çaj mali para se të flini gjumë Tokat shqiptare janë të bekuara me thesarin natyral të bimës madhështore...

Në qoftë se përdorni paracetamol, duhet ta lexoni urgjent këtë lajm

Në qoftë se përdorni paracetamol, duhet ta lexoni urgjent këtë lajm Menyra sesi e perdorni paracetamilin mund tju kushtoje dhe jeten. Me poshte do te...

Njëra nga motrat Mustafa perfundon në këtë gjendje e…!

Mos shpenzo më para për kremëra. Thuaji lamtumirë rrudhave me këtë metodë të shkëlqyer! Çdo situatë stresi apo mërzitjeje reflektohet në trupin tonë dhe organizëm....

Duke pire nje gote uje para se te flini do te shpetoni nga nje...

Nëse bëni pjesë në kategorinë e njerëzve që përpara se të shtriheni për të fjetur nuk konsumoni ujë, ka ardhur koha që ta ndryshoni...

Big Mama çdo ditë e më e bukur, ju lë ‘pa mend’ me pamjen

Big Mama është këngëtarja e mirënjohur shqiptare. Ajo u bë e njohur që në daljen e parë në skenë, mirëpo, shumë e përfolur ka qenë...

Lola ia bën urimin më të veçantë babait për ditëlindje

Lola Haradinaj u bë e njohur si gruaja e Daut Haradinajt. Ajo është përherë në qendër të medieve rozë sidomos për paraqitjet e saj tërheqëse,...

Kjo grua nuk ka asnjë rrudhë: eshtë 40 Vjeçe dhe përdor vetëm këto dy...

Kjo Grua Nuk Ka Asnjë Rrudhë: Është 40 Vjeçe Dhe Përdor Vetëm Këto Dy Përbërës! Priyanka Chopra është një yll i famshëm nga India. Ajo...

MOS E HUMB ! Ja Çfare I Ndodh Melçise Tuaj Nese Konsumoni 2 Filxhane...

MOS E HUMB ! Ja Çfare I Ndodh Melçise Tuaj Nese Konsumoni 2 Filxhane Kafe Ne Dite Ka ditë kur mëngjesi nis me aq vrull...

E tme’rrshme: A e keni ditur këtë fakt për tharëset e duarve!

Tharëset e duarve mund të mbushin duart me baktere që qarkullojnë në banjë. Në hapësirat pa tharëse, vetëm gjashtë koloni të baktereve krijohen brenda 18...

Nëse i vëreni këto shenja, veshkat e juaja nuk i kanë punët mirë

Të jetosh në këtë botë të zënë e bën shumë të lehtë të humbasësh disa mesazhe që trupi yt të dërgon.Çdo ditë mendjet tona...
- Advertisement -

Latest article

Kështu po i rrinë Leartës veshjet tradicionale me bark të rrumbullakosur

Reja e famshme e Shyhrete Behlulit po bëhet nënë për herë të dytë. Këtë e ka konfirmuar vet Learta si dhe gjithë familjarët e shtëpisë...

Lajmi i Fundit: Ky shtet sapo hoqi vizat per Kosoven ,URIME??

Pas arritjes së marrëve shjes Kosovë-Serbi në Ëashignton, SHBA-ja do të heqë vizat për kosovarët që duan të udhëtojnë në Amerikë. Përmes programit “Visa Waiver”.Këtë...

LAJMI I FUNDIT: Dardan Molliqaj godet shum rëndë Albin Kurtin, nga neser do ju...

Shko Albin se kompleksi yt me historinë atje shërohet. Atje po e rishkruajnë historinë. Tregoju në Hagë se historia duhet të ndryshohet, sidomos aty ku...