Uncategorized

LAJMI I FUNDIT: Albin Kurti arrin në selinë e Vetëvendosjes dhe ka marr..!

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti sapo ka arritur në selinë e partisë së tij në Prishtinë, shkruan Indeksonline. Në pamjet…

2 weeks ago

Rashit Qalaj merr përkrahje të madhe në Ferizaj

Dje së bashku me kandidatët për deputet nga rradhët e PDK-së nga Komuna e Lipjanit, Hyzer Rizani, Ali Stublla, Lumturije…

1 month ago

Musliu, Anton Qunit: A do të japësh dorëheqje tashmë kur Thaçi dhe Veseli janë në burg, ministri: Pres epilogun, e pastaj marr vendim

Ministri i Mbrojtjes, Anton Quni, është pyetur sot në Kuvendin e Kosovës pse nuk po jep dorëheqje nga politika, tani…

3 months ago

Ju kujtohet Dreni i cili luante me Cimën dhe Lecin, ja çfarë ndodhi sot me të

Dhimbje: Ju kujtohet Dreni i cili luante me Cimën dhe Lecin, ja çfarë ndodhi sot me të.‘Dren Kurumlia’, ky ishte…

4 months ago

Sot unë behem 28 vjeq kush me uron Zoti i jept at që i mungon

Ne i urojmë dhe shumë vite te lumtra se bashku me të afermit dhe te dashurit e saj.Ajo ka mbetur…

6 months ago

Bill Klinton: Kosova është shtëpia ime ‘Zoti i bekoftë Shqipëtarët dhe nga neser do ju..’

Bill Klinton: Kosova është shtëpia ime ‘Zoti i bekoftë Shqipëtarët’ Ish-presidenti amerikan Bill Clinton në 20 vjetorin e hyrjes së…

6 months ago

LAJMI I FUNDIT: 188 Raste me COVID-19! ja nga cilat vende jan

Gjatë 24 orëve të fundit, janë shëruar 142 pacientë derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve deri më sot është…

7 months ago

Ngjarje e rende ndodhi ne Drenice ne kete momente

Një ak ident ka ndodhur sot rreth .GazetaBlic, ka siguruar fotografi dhe aty shihet se një veturë e tipit ‘Alfa…

7 months ago

Në pikun e pandemisë drejtori i Agim Bahtirit bën dasëm, e martoj djalin (Foto)

Para dy betësh në Hotelin Lux në Mitrovicë, nikoqir ishte një zyrtar i lartë i Komunës së Mitrovicës. Drejtori Naser…

7 months ago

Prej politizimit në politizim, ja kë emroj Qeveria Hoti në bord

Qeveria Hoti ka shkarkuar bordet e përkohshme të katër ndërmarrjeve publike, të cilat ishin emëruar nga Qeveria e Albin Kurti,…

7 months ago