Çfarë është kjo video që iu publikua tani Albin Kurit?

0
223

Çfarë është kjo video që iu publikua tani Albin Kurit?
Një video po shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale. Në të shihet se si lideri i LVV-së, tani kandidat dhe kryeminister nga rezultatet preleminare, Albin Kurti, i bërtet ashpër një polici të Kosovës, gjatë protestave të cilat ishin mbajtur vite më parë në Kosovë, e të cilat kishin eskaluar edhe në dhunë, shkruan Gazeta NewBorn. Video është bërë virale dhe gjesti i Kurtit po komentohet shumë si gjest i pahijshëm.Më poshtë mund ta shikoni këtë inqizim vetem per ju!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here