Categories: Magazina

Çka po n’dodh more keshtu: ‘Ndahen’ Afrona e Blero, lajmin e konfirmon vet këngëtari


Afrona Dika është një emër tani shumë i njohur për publikun.Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros,Çifti u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë në publik.Blero ka publikuar një foto ku shihet duke shikuar film i vetëm dhe ka treguar se po i mungon Afrona.Të njëjtën gjë e ka thënë edhe gruaja e tij.Duket se ҫifti janë ndarë përkohësisht, pasi nuk po dojn te postojn inqizime por ja vidio ndiqni pamjet duke shtypur ne foto rek1amen poshte ketij shkrimit.

cima4

Recent Posts

Godet Kallashi :”Ky deputet mi ka lanë 20.000 euro bakshish për një natë?”

Donjeta Kosumi e njohur për publikun si KaIIashi është njëra nder femrat më të komentura…

5 hours ago

Urime na qoftë Isa Mustafa President koalicioni ‘Fitues’ mes LDK-së dhe PDK-së nga data..?

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli në një konferencë për media ka folur…

7 hours ago

Ju kujtohet Adnani që pinte 70 çaja në ditë, E pabesueshme se çfarë ka ndodhur me të!

Adnan Ademi nga Vushtrria u bë i njohur në Kosovë shkaku i një interviste të…

8 hours ago

Lajm Tragjik , Ka humbur jeten ky person i Njohur i LDK-së (VIDEO)

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka dërguar telegram ngushëllimi për ndarjen nga jeta të veprimtarit…

9 hours ago

Lajm shume shume i keq na Vjen nga QKUK-ja tash (VIDEO)

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private…

11 hours ago

Parashikim i frikshëm ky dimër do të jetë ndryshe nga të tjerët, ja detaje

Shërbimi meteorologjik AccuWeather ka publikuar një parashikim të madh sezonal për Europën. Në fillim të…

12 hours ago