Categories: Lajme

Detaje nga krimi makabër në Drenas, ja kush është djali që mbeti i vrarë dhe babai i plagosur rëndë FOTO

Detaje nga krimi makabër në Drenas, ja kush është djali që mbeti i vrarë dhe babai i plagosur rëndë FOTO
Një person është vrarë dhe një tjetër është plagosur në fshatin Gradicë të Drenasit.

Sipas burimeve të Drenica Sot i plagosur rënd është Bekim Muja. Ndërsa, i vrarë ka mbetur djali i tij, A. Muja.

Edhe pse ende nuk dihen motivet e këtij sulmi, sipas burimeve i dyshuari për këtë vrasje dhe plagosje është personi me inicialet Xh. Bardiqi.

cima4

Recent Posts

2 days ago

5 days ago

1 week ago

1 week ago

1 week ago

Kjo është bashkëshortja bukuroshe e ministrit Lumir Abdixhiku

A e njihni bashkëshorten bukuroshe të ministrit Lumir Abdixhiku? Lumir Abdixhiku është ministri i ri…

1 week ago