Categories: Magazina

Ditë e veçantë për mamanë e Ledrit, vjen në jetë vogëlushi Noel

Pasi Sara Hoxha postoi foto nga spitali në Gjermani të gjithë fansat po presin që vajza e saj dhe e Ledrit të vijë në jetë nga momenti në moment.Se fundmi ka qenë Xheraldina, e ëma e Ledrit ajo e cila e bëri lëmsh rrjetin me një foto të postuar në Instagram.të gjithë menduam se Sara e ka sjellë në jetë vogëlushen e saj pasi Xheri, ashtu si e njeh gjithë publiku publikoi një foto me një ben në krahë Epo e vërteta qëndron krejt ndryshe, bebi në krahët e Xherit është nipi i cili e ka bërë atë gjyshe-teze.“Do ta përkëdhel këtë djalë si gjyshe-teze që jam”– duke bërë me dije se vogëlushi mban emrin Noel ja pamjet me posht e qati momenti fill me posht i keni

cima4

Recent Posts

Ekskluzive: Të premten seancë e jashtëzakonshme për Ligjin për Rimëkëmbje Ekonomike e thirrur nga PDK-ja

Ekskluzive: Të premten seancë e jashtëzakonshme për Ligjin për Rimëkëmbje Ekonomike e thirrur nga PDK-j…

1 day ago

Buzhala: LDK është brend, është si Mercedesi, është edhe..!

Lidhja Demokratike e Kosovës ka humbur zgjedhjet në vendin ku ishte bastion i tyre shumëvjeçarë.…

3 days ago

Kjo është befasia qe e priti Emirës pas lidnjes së djalit.

Kjo është surpriza që e priti Ermirën e Guerilin në shtëpi. Në datën historike 28…

3 days ago

Musliu, Anton Qunit: A do të japësh dorëheqje tashmë kur Thaçi dhe Veseli janë në burg, ministri: Pres epilogun, e pastaj marr vendim

Ministri i Mbrojtjes, Anton Quni, është pyetur sot në Kuvendin e Kosovës pse nuk po…

3 days ago

Learta Jakupi ka studiuar për muzikë, por nuk e di sa tela ka violina

Ka studiuar për muzikë por Learta Jakupi nuk e di sa tela ka violina. Learta…

6 days ago

Pyetje për ‘Intelegjentet’ / Macja po zbret apo po ngjit Shkallët?

Pyetje Për ‘Sy Shqiponje’ / Macja Po Zbret Apo Po Ngjit Shkallët?Mosnjohja e plotë e…

1 week ago