Do të habiteni me këto pamje të Afërdita Demakun, E bëjnë si 18 vjeçare!

0
170

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore Afërdita Demaku, së fundi është tejet aktive në sjelljen e këngëve dhe videoklipeve të reja.Afërdita, vitet e fundit ka bërë shumë përpjekje për të rënë në peshë dhe më në fund ia ka dalë mbanë.Siç është parë, këngërarja e mirënjohur kosovare po duket shumë fit dhe bukur dhe kjo gjë e ka motivuar edhe më shume që të mos ndalet së sjelluri këngë e videoklipe shtyp ne foton posht ketij shkrimi shih pamjet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here