Categories: Magazina

E lodhi e mërziti publikimi i videos private, në këtë gjendje ka përfunduar Arbenita


Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.Ditë më parë, asaj iu publikua një video private me ish-të dashurin, e kjo gjë e preki mjaftë shumë Arbenitën.Në postimin e saj të fundit ajo po duket dhe si ne ket inqizim qe para pak qastes qe e ka publiku ndiqni pamjet duke shtypur ne foto rek1amen poshte ketij shkrimit…

cima4

Recent Posts

Godet Kallashi :”Ky deputet mi ka lanë 20.000 euro bakshish për një natë?”

Donjeta Kosumi e njohur për publikun si KaIIashi është njëra nder femrat më të komentura…

6 hours ago

Urime na qoftë Isa Mustafa President koalicioni ‘Fitues’ mes LDK-së dhe PDK-së nga data..?

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli në një konferencë për media ka folur…

7 hours ago

Ju kujtohet Adnani që pinte 70 çaja në ditë, E pabesueshme se çfarë ka ndodhur me të!

Adnan Ademi nga Vushtrria u bë i njohur në Kosovë shkaku i një interviste të…

8 hours ago

Lajm Tragjik , Ka humbur jeten ky person i Njohur i LDK-së (VIDEO)

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka dërguar telegram ngushëllimi për ndarjen nga jeta të veprimtarit…

10 hours ago

Lajm shume shume i keq na Vjen nga QKUK-ja tash (VIDEO)

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private…

11 hours ago

Parashikim i frikshëm ky dimër do të jetë ndryshe nga të tjerët, ja detaje

Shërbimi meteorologjik AccuWeather ka publikuar një parashikim të madh sezonal për Europën. Në fillim të…

12 hours ago