Categories: Lajme

E Zezë ajo Nënë/ Ky është 20-vjeçari shqiptar që humbi jetën sot, të prekin në zemër

20 vjeçari, Shkëlqeim Shillova sonte ka humbur jetën në rrethana të dyshímta në rrugën “Skender Matallari” në Prishtinë.

Ndizen qirinj në nderim të policëve që vdíqën nga COVíD-19 – inFokus Për këtë kanë njoftuar edhe familjarët në rrjetet sociale.

“Të Allahut jemi dhe tek ai do të kthehemi, sot u nda nga jeta vëllau ynë, Shkëlqim Shillova. Allahu e mëshiroftë e shpërbleftë me xhenetin Firdeës”, ka thënë një familjar i tij.Njoftimi:
“Rreth orës 18:00 është raportuar për një person të shtrirë në tokë në rrugën “Skender Matallari” në Prishtinë. Me të marrë informatën p oli cia ka dalë në vendin e ngjarjes, duke ftuar aty edhe ekipin mjekësor dhe njësitet e tjera te nevojshme p ol icore.

cima4

Recent Posts

Ekskluzive: Të premten seancë e jashtëzakonshme për Ligjin për Rimëkëmbje Ekonomike e thirrur nga PDK-ja

Ekskluzive: Të premten seancë e jashtëzakonshme për Ligjin për Rimëkëmbje Ekonomike e thirrur nga PDK-j…

1 day ago

Buzhala: LDK është brend, është si Mercedesi, është edhe..!

Lidhja Demokratike e Kosovës ka humbur zgjedhjet në vendin ku ishte bastion i tyre shumëvjeçarë.…

3 days ago

Kjo është befasia qe e priti Emirës pas lidnjes së djalit.

Kjo është surpriza që e priti Ermirën e Guerilin në shtëpi. Në datën historike 28…

3 days ago

Musliu, Anton Qunit: A do të japësh dorëheqje tashmë kur Thaçi dhe Veseli janë në burg, ministri: Pres epilogun, e pastaj marr vendim

Ministri i Mbrojtjes, Anton Quni, është pyetur sot në Kuvendin e Kosovës pse nuk po…

3 days ago

Learta Jakupi ka studiuar për muzikë, por nuk e di sa tela ka violina

Ka studiuar për muzikë por Learta Jakupi nuk e di sa tela ka violina. Learta…

6 days ago

Pyetje për ‘Intelegjentet’ / Macja po zbret apo po ngjit Shkallët?

Pyetje Për ‘Sy Shqiponje’ / Macja Po Zbret Apo Po Ngjit Shkallët?Mosnjohja e plotë e…

1 week ago