Edona e dërgon djalin tek gjyshi, shikoni si reagon ai kur e sheh nipin

0
122

Edona vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Ajo i qëndroi besnike këngës, stilit e veshjes të cilën nuk e ekzagjeroi asnjëherë.Sa i përket jetës private Edona është e martuar prej vitesh dhe gëzon harmoni e lumturi bashkëshortore.

Doa dhe Nur janë dy fëmijët e saj të këndshëm të cilët kanë fatin të jenë fëmijët e një gruaje si Edona.

Këngëtarja pavarësisht angazhimeve në karrierë, ajo është edhe një nënë e përkushtuar e cila shihet vazhdimisht në aktivitet me fëmijët e saj.

Kurse së fundi ka ndarë një fotografi në Instagram ku shihet babai i saj teksa kalon kohë me nipin Nur.

Sigurisht që kujdesi dhe dashuria e gjyshërve për nipërit e mbesat është e veçantë dhe e pakrahasueshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here