Categories: Magazina

Endriti bëri dedikimi emocional për babain, reagimi i Leonora Jakupit do ju befasoj shum

Presidenti Thaçi njoftoi për konfirmimin e aktakuzës ndaj tij nga Gjykata Speciale dhe dorëheqjen e tij nga posti i presidentit.Pas kësaj ishte djali i tij, Endriti që ka bërë një postim emocional dedikuar babait të tij.Endrit Thaçi ka thënë se babai i tij ka fituar betejën e lirisë dhe si shtet jemi të lirë.Tutje ai shkruan se do ta marrë malli “por do të festoj çdo ditë me buzëqeshje dhe kokën lartë fitoret e tuja me mamin, familjën tonë, shokët. Do të pres me pa durim edhe pse shpejtë do të kthehesh në shtëpi”.Krahas shumë reagimeve dhe komnteve që Endriti mori në postim, ishte ai i këngëtares, Leonora Jakupit që tërhoqi vëmendjen Leonora ka komentuar në postimin e Endritit, duke shkruar: “Respekt dhe mirënjohje pafund për Babin tënd e kqyrne tash me posht

cima4

Recent Posts

Ekskluzive: Të premten seancë e jashtëzakonshme për Ligjin për Rimëkëmbje Ekonomike e thirrur nga PDK-ja

Ekskluzive: Të premten seancë e jashtëzakonshme për Ligjin për Rimëkëmbje Ekonomike e thirrur nga PDK-j…

1 day ago

Buzhala: LDK është brend, është si Mercedesi, është edhe..!

Lidhja Demokratike e Kosovës ka humbur zgjedhjet në vendin ku ishte bastion i tyre shumëvjeçarë.…

3 days ago

Kjo është befasia qe e priti Emirës pas lidnjes së djalit.

Kjo është surpriza që e priti Ermirën e Guerilin në shtëpi. Në datën historike 28…

3 days ago

Musliu, Anton Qunit: A do të japësh dorëheqje tashmë kur Thaçi dhe Veseli janë në burg, ministri: Pres epilogun, e pastaj marr vendim

Ministri i Mbrojtjes, Anton Quni, është pyetur sot në Kuvendin e Kosovës pse nuk po…

3 days ago

Learta Jakupi ka studiuar për muzikë, por nuk e di sa tela ka violina

Ka studiuar për muzikë por Learta Jakupi nuk e di sa tela ka violina. Learta…

6 days ago

Pyetje për ‘Intelegjentet’ / Macja po zbret apo po ngjit Shkallët?

Pyetje Për ‘Sy Shqiponje’ / Macja Po Zbret Apo Po Ngjit Shkallët?Mosnjohja e plotë e…

1 week ago