Categories: Sport

Florian Marku dhe Rylan Charltoni – Shiko ketu meçin

Boksieri shqiptar Florian Marku sonte do ta zhvillojë meçin e radhës në karrierën e tij. Marku është gati për duelin e mbrëmjes së sotme kundër Rylan Charlton, përballje që do të zhvillohet në Londër.

Nuk kemi ardhur këtu për të vallëzuar, por për të luftuar, deklaron Marku, teksa nuk ka munguar replika e britanikut. Nuk ke respekt për asnjë, nesër do të mësoj se çfarë do të thotë respekt. Por më tej Marku nuk kursen batutën duke pasur në fokus flokët e kundërshtarit. Le ta shohim, me këto flokë nuk ke shanse të fitosh ndaj meje.

Nuk je ndeshur kurrë me dikë si unë. Ndërsa në paralajmërimin e këtij meçi javë më parë, Marku në Facebook kishte shkruar: Më 20 shkurt nuk do e lë ndeshjen në duart e gjyqtarëve.
Shiko ketu meçin – LIVE VIDEO KETU KLIKO

cima4

Recent Posts

Jo Murat Jashari: Vjosa Osmani thotë se qytetarët e votuan atë për Presidente

U.d. së Presidentes, Vjosa Osmani ka folur rreth kandidaturës së saj për presidente pasi që…

17 hours ago

LAJMI I FUNDIT: Lista e plotë e deputetëve të mundshëm të LVV-së në Kuvend

Nga zgjedhjet e 14 shkurtit 2021, deri tani sipas rezultateve preliminare, Lëvizja Vetëvendosje ka dalë…

19 hours ago

E FUNDIT: “Albin Kurti do ta bashkojë Kosovën me Shqipërinë për 18 muaj”

Bleron Baraliu, analist politik, ka thënë se kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti, përpara përfundimit të…

3 days ago

Një lajm i mrekullueshëm për të gjithë fansat e serialit “Kafeneja jonë”

“Kafeneja jonë” është një prej serialeve që ka mbetur në kujtesën e publikut. Pavarësisht viteve…

3 days ago

Isa Mustafa : Isa Mustafa: Zoti ju marroftë juve qe jau dhat voten VV-S (VIDEO)

Isa Mustafa i binudr qe kan punuar shum per kosoven ja qka thot. Isa ju…

3 days ago

Arjan Konomi me lot në sy, tregon si ia kishte shpëtuar jetën Albin Kurti

Arjan Konomi, opinionisti i emisionit më të ndjekur në Shqipëri, “Përputhen” që në Top Chanel…

4 days ago