Categories: Magazina

Gjystes i ka humbur marrja, zhvishet para aparatit! (FOTO)

Këngëtarja nga Ulqini njihet si një femër e cila nuk përton se ekspozuari trupin e saj.

Që kur u bë fytyrë publike, kemi pasur rastin të shohim poza të saj seksi dhe mjaftë provokuese.

Ndonjëherë kjo liri e tepërt u bie në sy edhe ndjekësve, te cilët shpesh edhe e kritikojnë për këto paraqitje, shkruan Kosovarja.Me veprimin e fundit që bëri, ajo tregojë se nuk ka aspak marre.

Duke u zhveshur ngadalë, ajo gati tregojë të gjitha pjesët e trupit.

Sipas jush, a është e tepruar kjo?

cima4

Recent Posts

LAJMI I FUNDIT: Garip Sahiti kandidat për deputet nga PDK-ja,numër 106!

Dega e Partisë Demokratike në Shtërpcë përmës një njoftimi në faqen e saj ne Facebook…

2 days ago

Plani i PDK-së, rritje e pagës minimale deri në 300 euro e rritje pensionesh deri në 40% nga dat..!

Plani i PDK-së, rritje e pagës minimale deri në 300 euro e rritje pensionesh deri…

4 days ago

LAJMI I FUNDIT: Nëna e Hashim Thaçit dërgohet në Spital, ja gjendja e saj! (VIDEO)

Nëna e presidentit Hashim Thaçi, Hyra Thaçi, është shtrirë gjatë ditëve të fundit në Klinikën…

4 weeks ago

Osmani nesër ose pasnesër shpallë datën e zgjedhjeve. Kjo mund të jetë data…

Ushtruesja e Detyrës së Presidentit, Vjosa Osmani pritet që nesër ose pasnesër të caktoj datën…

4 weeks ago

Arjan Çani: Nëse do isha kosovar KURR s’do e votoja Albin Kurtin, është krijuar e majta radikale

Arjan Çani: Nëse do isha kosovar s’do e votoja Albin Kurtin, Nuk e mbaj kur…

4 weeks ago

Përgatituni: Iu pret mot me shi e borë në dy ditët e muajit..!

Mësoni se ҫfarë moti do të mbretërojë në dy ditët në vazhdim në vendin tonë.…

4 weeks ago