Grenell befason se si e quajti Isa Mustafën pas takimit me të, si do reagoj tash Albini..!?

0
299

“Sapo u takova me liderët e LDK-së, dua që të falënderoj z.Mustafën që na ka pritur, kemi shikuar disa fotografi prej karrierës së tij dhe ai ka shumë eksperiencë. E ndava mesazhin e njëjtë që është se ne në Amerikë nuk jemi të interesuar që të përfshihemi ose se si do të formohet qeveria, ne jemi të interesuar në zhvillim ekonomik, dhe e ndava vizionin tim për të arritur aty shumë shpejtë duke hequr tarifën, ndërsa serbët që të ndalin kampanjën për tërheqje të njohjeve.
Kemi folur specifikisht për projektet e radhës që janë duke u planifikuar”, ka thënë ai.
“Unë mendoj se ky progres fillon me ndaljen e përplasjeve politike dhe duke menduar se çka mund të bëhet për të sjellë punë të reja në Kosovë, Serbi dhe në krejt regjionin”, ja dhe inqizimi shiko pamjet ekskluzive shtype rek1amen dhe ndiq videon vetem per juve

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here