Categories: Lajme

Ish-deputeti, Mefali Bajqinovci flet pasi iu djeg vetura

Sonte në lagjen “Arbëria” u dogj vetura e ish-deputetit të LVV-së, Mefail Bajqinovci.

Në lidhje me këtë rast, Indeksonline ka kontaktuar deputetin i cili ka konfirmuar që ishte vetura e tij.


“Po, vetura ime është djegur. Janë ato pamje që i keni publikuar”, është shprehur shkurt Bajqinovci për Indeksonline.

Në vendin e ngjarjes kanë dal zjarrëfikësit, që kanë shuar zjarrin./Indeksonline/

cima4

Recent Posts

LAJMI I FUNDIT:Kadri Veseli kthehet në Kosovë, ndodhet në Mitrovicë

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku…

3 days ago

LAJMI I FUNDIT: Jepet lajmi i shumëpritur, me këtë datë pritet të hapen diskotekat!

Vitin e kaluar diskotekat në Kosovë nuk ishin të hapura si pasojë e pandemisë Covid…

4 weeks ago

Detaje nga krimi makabër në Drenas, ja kush është djali që mbeti i vrarë dhe babai i plagosur rëndë FOTO

Detaje nga krimi makabër në Drenas, ja kush është djali që mbeti i vrarë dhe…

4 weeks ago

Ky është i dyshuari për vrasjen e të miturit dhe plagosjen e babait të tij në Drenas

Nga të shtënat me armë zjarri sonte në pyllin e fshatit Gradicë në Drenas u…

4 weeks ago

LAJMI I FUNDIT: O zot me ta keput shpirtin kjo është vajza që vdiq mbrëmë në aksident trafiku

Një femër përderisa ishte duke lëvizur me veturën “Renault” me targa lokale, është vetaksidentuar dhe…

4 weeks ago

LAJMI I FUNDIT: Pas mesazheve kërcënuese, Atdheu sulmohet nga disa persona

Mbrëmjen e djeshme ka ndodhur një ngjarje aspak e zakontë për Atdheun, konkurrentin e ‘’Përputhen’’.…

2 months ago