Categories: Uncategorized

Ju kujtohet Dreni i cili luante me Cimën dhe Lecin, ja çfarë ndodhi sot me të

Dhimbje: Ju kujtohet Dreni i cili luante me Cimën dhe Lecin, ja çfarë ndodhi sot me të.‘Dren Kurumlia’, ky ishte emri i djaloshit i cili aktronte bashkë me Cimën, Lecin, Hasan Kungjin, Fizzën dhe aktorë të tjerë, shkruan Gazeta NewBorn.
Dreni kishte luajtur role të ndryshme në humore të ndryshme me artistët e lartë cekur.Qysh në moshë të re, ai kishte filluar ta zhvilloj talentin e tij prej humoristi. Por ja se cfare ndodhi sot me te .. per me ja ma posht duhet patjeter me kqyr qat moment amo patjeter kqyrne pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë më poshtë esht inqizimi

cima4

Recent Posts

LAJMI I FUNDIT: Jepet lajmi i shumëpritur, me këtë datë pritet të hapen diskotekat!

Vitin e kaluar diskotekat në Kosovë nuk ishin të hapura si pasojë e pandemisë Covid…

7 days ago

Detaje nga krimi makabër në Drenas, ja kush është djali që mbeti i vrarë dhe babai i plagosur rëndë FOTO

Detaje nga krimi makabër në Drenas, ja kush është djali që mbeti i vrarë dhe…

1 week ago

Ky është i dyshuari për vrasjen e të miturit dhe plagosjen e babait të tij në Drenas

Nga të shtënat me armë zjarri sonte në pyllin e fshatit Gradicë në Drenas u…

2 weeks ago

LAJMI I FUNDIT: O zot me ta keput shpirtin kjo është vajza që vdiq mbrëmë në aksident trafiku

Një femër përderisa ishte duke lëvizur me veturën “Renault” me targa lokale, është vetaksidentuar dhe…

2 weeks ago

LAJMI I FUNDIT: Pas mesazheve kërcënuese, Atdheu sulmohet nga disa persona

Mbrëmjen e djeshme ka ndodhur një ngjarje aspak e zakontë për Atdheun, konkurrentin e ‘’Përputhen’’.…

1 month ago

Kjo ësht gruaja e Adem Jasharit, e papërkulur deri në frymën e fundit!

Për figurën e Adem Jasharit kemi dëgjuar shumë, ai ka qenë dhe vazhdon të mbetet…

1 month ago