Kështu duket ambienti brenda dhe jashtë stadiumit para ndeshjes Kosova – Çekia

0
241

Kosova do të përballet sot me Çekinë, ndeshje kjo e vlefshme për kualifikimet e Kampionatit Evropian të vitit 2020, transmeton zeri.info

Ndeshja do të fillojë prej orës 15:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”.

“Zëri.info” ju sjell pamjet se si duhet ambienti brenda dhe jashtë stadiumit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here