Këta janë kandidatët nga PDK-ja që llapjanët ia dhanë veç nga 2 vota

0
134

Këta janë kandidatët nga PDK-ja që llapjanët ia dhanë veç nga 2 vota Pothuajse janë publikuar te gjithat listat e votave të kandidatëve të cilët kanë garuar për deputet.

Nga lista e kandidatëve për deputet të PDK-së mund të shihen, se dy nga këta kandidatë kanë marrë vetëm nga 2 vota në këtë komunë, shkruan Indeksonline.Kandidatët që morën vetëm nga 2 vota janë Suzana Gjergji dhe Isa Agushi.

Ndryshe, në Komunën e Podujevës me vota prinë LDK kurse pas saj VV dukë lënë të tretën PDK-në.

Indeksonline ju sjellë listën e plotë të kandidatëve për deputet nga PDK.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here