Këtu mund ta shikoni LIVE meçin më të “çmendur” të këtij viti, Wilder – Ortiz

0
642

Padyshim se do të jetë njëri nga meçet më interesante të këtij viti në kategorinë e rëndë.Fjala është për super-përballjen mes Deontay Wilder dhe Luis Ortiz, që do të zhvillohet sonte pas mesnate, gjegjësisht në orët e para të mëngjesit të ditës së nesërme,Më poshtë e keni edhe linkun ku mund ta përcjellni LIVE meçin, derisa kujtojmë se ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.Shtype relamen dhe shiko pamjet ekskluzive vetem per ju
KETU SHIKONE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here