Kjo është 26-Vjeçarja që Lindi foshnjën e parë për Vitin 2020

0
214

Në Klinikën e Gjinekologjisë në QKUK ka lindur fëmija i parë për vitin 2020 në Kosovë, raporton Gazeta Express. Detaje rreth lindjes së foshnjës së parë ka dhënë për Gazetën Express pak minuta pas lindjes, drejtori I Klnikës së Gjinekologjisë, Dr.Jakup Ismaili.Ai ka treguar se nëna që e ka lindur foshnjën është e moshës 26 vjecare me iniciale L.B.Foshnja është e gjinisë mashkull si dhe është lindja e katërt e kësaj nëne…..Lajmet me reja mund ti gjeni me poshte shtypni rek lamen me posht per me shum nuk do te zhgenje heni

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here