Categories: Magazina

Kjo është befasia qe e priti Emirës pas lidnjes së djalit.

Kjo është surpriza që e priti Ermirën e Guerilin në shtëpi.

Në datën historike 28 Nëntor çifti simpatik Gold Ag e Ermira u bënë prindër për herë të parë.

Ishte Goldi ai i cili shkroi fjalët më emocionuese për ardhjen në jetë të djalit, shkruan Kosovarja
Këtë gëzim duket se po di ta shpreh ashtu si ç’është më së miri duke ia bërë një surprizë të vogël bashkëshortes dhe pasardhësit të tij.Kjo është surpriza që e priti Ermirën e Guerilin në shtëpi.

Në datën historike 28 Nëntor çifti simpatik Gold Ag e Ermira u bënë prindër për herë të parë.

Ishte Goldi ai i cili shkroi fjalët më emocionuese për ardhjen në jetë të djalit, shkruan Kosovarja
Këtë gëzim duket se po di ta shpreh ashtu si ç’është më së miri duke ia bërë një surprizë të vogël bashkëshortes dhe pasardhësit të tij.

cima4

Recent Posts

LAJMI I FUNDIT: Garip Sahiti kandidat për deputet nga PDK-ja,numër 106!

Dega e Partisë Demokratike në Shtërpcë përmës një njoftimi në faqen e saj ne Facebook…

2 days ago

Plani i PDK-së, rritje e pagës minimale deri në 300 euro e rritje pensionesh deri në 40% nga dat..!

Plani i PDK-së, rritje e pagës minimale deri në 300 euro e rritje pensionesh deri…

4 days ago

LAJMI I FUNDIT: Nëna e Hashim Thaçit dërgohet në Spital, ja gjendja e saj! (VIDEO)

Nëna e presidentit Hashim Thaçi, Hyra Thaçi, është shtrirë gjatë ditëve të fundit në Klinikën…

3 weeks ago

Osmani nesër ose pasnesër shpallë datën e zgjedhjeve. Kjo mund të jetë data…

Ushtruesja e Detyrës së Presidentit, Vjosa Osmani pritet që nesër ose pasnesër të caktoj datën…

4 weeks ago

Arjan Çani: Nëse do isha kosovar KURR s’do e votoja Albin Kurtin, është krijuar e majta radikale

Arjan Çani: Nëse do isha kosovar s’do e votoja Albin Kurtin, Nuk e mbaj kur…

4 weeks ago

Përgatituni: Iu pret mot me shi e borë në dy ditët e muajit..!

Mësoni se ҫfarë moti do të mbretërojë në dy ditët në vazhdim në vendin tonë.…

4 weeks ago