Kjo eshte modelja kosovare në lidhje me Mehmet Kosovën (FOTO)

0
201

Mediat turke së fundmi kanë shkruar për aktoren dhe prezantuesen e njohur nga Kosova, Arbnora Ademaj.Ajo po luan rolin e “ambasadores kulturore të Kosovës” në Turqi, duke kontribuar në thellimin e bashkëpunimit midis aktorëve shqiptarë dhe atyre turq.
Madje, mediat turke shkruajnë për një bashkëpunim të mundshëm të aktores Arbnora Ademaj me aktorin e njohur turk Kenan Imirzaliogu, apo sic njihet nga publiku shqiptar si “Mehmet Kosova”.Aktori në fjalë nuk ka dashur të jepte më shumë detaje, lidhur me filmin që është duke punuar për momentin..Shiko pamjet ekskluzive shtype rek1amen dhe ndiq videon vetem per juve

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here