Kris ‘lufta’ në ndeshjen Turqi – Shqipëri, e pabesueshme çfarë ka ndodhur pas 12 minutash lojë

0
368

Kanë kaluar rreth 15 minuta lojë në ndeshjen mes Turqisë dhe Shqipërisë.

Ndeshja që po zhvillohet në Stamboll, është ende 0:0, raporton Zëri.info.

Megjithatë, ndeshja deri më tani po zhvillohet në mënyrë të tensionuar.

Vetëm deri në minutën e 12-të janë akorduar katër kartonë të verdhë.
Kastriot Dërmaku, Keidi Bare dhe Ledian Memushaj janë tre futbollistët shqiptarë të ndëshkuar.

Por, pa karton nuk ka kaluar as mbrojtësi turk Merih Demiral.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here