Kushtrimi ka shkuar sonte tek familja e Leartës, kështu e pritën ata dhëndrin! Do befasoheni!!

0
147


Learta Jakupi vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura në vend.Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.Learta si gjithmonë është aktive në rrjetet sociale, me postime nga të më ndryshmet.Sonte ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me gjithë familjen e saj, e aty është edhe Kushtrimi.Duket se së bashku po kalojnë kohë shumë të bukur bashkë.shtype relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here