Ky eshte Ademi, vellau i Smajl Latifit, qe ndrroj jet nga koronavirusi

0
79

Ne Kosove rastet e reja me te prekur na koronavirusi dhe me te vdekur nuk jane duke u ndalur, shkruan Dardania Press. Sot nga COVID-19 nderroi jete edhe vellau i kryetarit te Rahovecit, Adem Latifi.

Adem Latifi ishte prekur disa dite me pare nga koronavirusi, ku me pas iu keqësua gjendja. Sot lajmin per vdekjen e Adem Latifit e dha Muharrem Nitaj, zyrtari i AAK-së.
Dardania Press i shpreh ngushellime familjes Latifi!pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë më poshtë pamjet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here