Ky është babai i Albin Kurtit – Kaq shumë ngjajnë mes vete (Foto)

0
2611


E kemi parë shpesh me gruan dhe të bijën e tij nëpër tubime e nëpër media, por a e dini kush është babai i Albin Kurtit?Albini është djali i Zaim Kurtit, të cilin e shohim rrallë, e rrallë kush e njeh.Ai ekspozohet shumë pak nëpër media e publik.Ne po ua sjellim disa foto të tij dhe nje inqizim se bashku me Albinin shtypni ne foton me poshte ju hapen pamjet dhe ndiqni ato;

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here