Categories: Lajme

Ky është i dyshuari për vrasjen e të miturit dhe plagosjen e babait të tij në Drenas

Nga të shtënat me armë zjarri sonte në pyllin e fshatit Gradicë në Drenas u vra një i mitur dhe u plagos babai i tij, shkruan Gazeta Sinjali.

Gazeta Sinjali mëson se i dyshuari për vrasjen e të miturit dhe plagosjen e babai të viktimës është Xhafer Bardiqi.Sinjali merr vesh se ai është po ashtu nga fshati Gradicë dhe është fqinj i viktimave ( të vrarit dhe të plagosurit) dhe është duke u kërkuar nga policia.

Burime të Gazetës Sinjali brenda prokurorisë bëjnë të ditur se vrasja dhe plagosja janë kryer me pushkë gjuetie.

Shënim: Personi i apostrofuar në këtë artikull prezumohet i pafajshëm derisa fajësia e tij të mos provohet me vendim të formës së prerë nga gjykata./Gazeta Sinjali/

cima4

Recent Posts

2 days ago

5 days ago

1 week ago

1 week ago

1 week ago

Kjo është bashkëshortja bukuroshe e ministrit Lumir Abdixhiku

A e njihni bashkëshorten bukuroshe të ministrit Lumir Abdixhiku? Lumir Abdixhiku është ministri i ri…

1 week ago