Lajm shokues vjen per LDK-ne nga dikush qe as qe e ka paramenduar!

0
2732

Shume sondazhe te cilat po hapen ne rrjete sociale se a do deshironi qeveri te re me LDK-AAK-NISMA apo me Vetevendosjen, kane bere te ditur nje gje qe eshte e madhe per Albin Kurtin.

Nga 95% e personave qe po marrin pjese ne sondazhe jane pro qeverise Kurti dhe nje 5% jane per qeverisje te re me LDK-AAK-Nisma.

Kjo eshte nje perkrahje e fuqishme per Albin Kurtin ne kohe kur te gjitha partit politike u bene bashke per ta rrezuar, sic po shihet ne popull Albin Kurti ka perkrahje shume me te madhe se ne zgjedhjet e kaluara.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here