LAJMI I FUNDIT: Albulena Haxhiu sapo ja bën 8 me 2, LDK-së më këtë përgjigjejë!

0
302

Albulena Haxhiu i përgjigjet Gazmend Muhaxherit për ultimatumin. Deputetja e VV’së, Albulena Haxhiu, ka komentuar deklaratat e anëtarit të Kryesisë së LDK’së, Gazmend Muhaxheri.Muhaxheri ka thënë se VV ka afat deri të dielën që të pranojë ofertën e LDK’së, përndryshe nuk do të ketë koalicion përfundimisht mes këtyre dy subjekteve.
“Deklaratat e tilla nuk ndihmojnë për arritjen e marrëveshjes”, ka thënë Haxhiu në emisionin DPT te Fidani në T7.Tutje Haxhiu ka thënë se VV ka lëshuar pe shumë gjatë negociatave me LDK’në, dhe arritjen e një programi të përbashkët.Po ashtu Haxhiu ka thënë se negociatat mes dy subjekteve kanë vënë standart të ri në këtë inqizim Shiko pamjet ekskluzive shtype rek1amen dhe ndiq videon vetem per juve;

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here