LAJMI I FUNDIT: Behet per spital këngëtarja e njohur, ja gjendja e saj!!

0
139

Këngëtarja shqiptare përfundon në spital.

Këngëtarja shqiptare, shumë simpatike, është shtruar në spital.Behet per spital këngëtarja e njohur, ja gjendja e saj!!
Bëhet fjalë për Krusitën – artisten e cila rrëmbeu zemrat e publikut shqiptar vitin e kaluar, me prezantimin e saj në Kënga Magjike.

Artistja postoi një fotografi në instastory ku shihet duke marrë serum dhe mbi të cilën ka shkruar: “Edhe më than do ftohesh po smora vesh”Ajo konkurroi me këngën e realizuar nga Threedots “Akull” dhe doli më një çmim nga festivali.

I urojmë shërim të shpejtë Krusitës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here