LAJMI I FUNDIT: Haradinaj: Këtë javë ose tjetrën do të ndodh kjo e keqe në Kosovë

0
216

Haradinaj: Këtë javë ose tjetrën do të ndodh kjo e keqe në Kosovë
Nasim Haradinaj, i ftuar në Frontal të T7, ka thënë se gjatë kësaj jave, apo javës që po vjen do të ndodhin a.rrestimet e para nga Gj.ykata S.peciale. “Në bazë të disa avokatëve me të cilët kemi bashkëpunim, sepse ne kemi bashkëpunim me ta , priten a.rrestime këtë jave dhe javën tjetër. Por nëse jo gjatë këtyre javëve, gjatë muajit gjithsesi”, ka thënë Haradinaj .Shtype relamen dhe shiko pamjet ekskluzive vetem per ju

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here