LAJMI I FUNDIT: Këngëtari i njohur kosovar del pozitiv me koronavirus, Ja detajet!

0
1637

Këngëtari i njohur muzikës popullore, nga Kosova, Muhamet Sejdiu tash e disa vite është pjesë e skenës muzikore shqiptare.


Burimet e Indeksonline mësojnë se për çiftin nga Gjakova që dolën pozitiv me koronavirus, bëhet fjalë për këngëtarin Muhamet Sejdiu dhe gruan e tij.Këngëtari ishte në një koncert muzikor si i ftuar special në Munchengladbach të Gjermanisë me datën 6 dhe 7 mars.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here