LAJMI I FUNDIT – Lonora Jakupi perfundon në QKUK!!

0
474

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi shkon në QKUK.Leonora Jakupi ka shkuar sot në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, me ç’rast ka takuar drejtorin e përgjithshëm Basri Sejdiu.Shtypja relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

Këngëtarja ka publikuar një fotografi me drejtorin, të cilin e bën meritor për ndryshimet thelbësore në shëndetësi dhe kujdesin ndaj pacientëve.Shtypja relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here