LAJMI I FUNDIT: Më në fund e pranon këtë ofertë Albin Kurti, askush nuk e priti…!

0
449

Pas takimit, Grenell foli para medieve duke thënë se ishin dy mesazhe të cilat ia përcolli Kurtit. Rendësi të veçantë Grenell i ka dhënë çështjes së zhvillimit ekonomik, mesazh ky të cilin tha se do ta përcjellë edhe në Serbi.
Bisedimet e nisura kohë me parë mes Vetëvendosjes dhe LDK, për arritjen e një marrëveshje për bashkëqeverisje, po vazhdojnë ende, duke mos arritur dakordancë të plotë për ndarjen e posteve. Gazeta online mëson nga burimet e saj se Albin Kurti ka pranuar që pozita e presidentit t’i ipet LDK-së me kushtin që kjo parti ta propozojë Vjosa Osmanin për presidente.Shiko pamjet ekskluzive shtype rek1amen dhe ndiq videon vetem per juve

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here