LAJMI I FUNDIT: Paralajmëron Milaim Zeka: Edhe kjo pritet të ndodh

0
401

Milaim Zeka i ftuar në emisionin Frontal të T7 ka thënë se ka i.nformata që edhe k.ryeprokurori i shtetit Aleksandër Lumezi do të ftohet në H.agë nga Gj.ykata S.peciale.“Unë kam disa i.nformacione se nga Gj.ykata S.peciale do të ftohet edhe k.ryeprokurori i shtetit Aleksandër Lumezi” Ai ka thënë se Gj.ykata S.peciale Shpend Maxhunin, Aleksandër Lumezin , Driton Lajçin dhe Abelard Tahiri i ka ftuar ose do t’i ftojë për rr.jedhje të i.nformacioneve me p’oshtë shihni deklaraten e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here