LAJMI I FUNDIT: Shuhet NISMA në Kuvend dhe në…!

0
3775

Që nga nga tërheqja e Haxhi Shalës nga NISMA Socialdemokrate, që iu bashkua AAK-së, kjo parti humb gjithë Grupin Parlamentar në Kuvendin e Kosovës, po ashtu humb, zyrat, stafin e administrates por edhe vendet në Komisione Parlamentare.

Kështu tha në seancën e Kuvendit, kryetarja Vjosa Osmani.Kjo situatë mbetet e tillë, deri në një ndryshim të mundshëm.ja ma posht duhet patjeter me kqyr qat moment amo patjeter kqyrne.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here